Юридичний факультет розпочинає новий навчальний рік і щасливий запросити до родини КЕІ студентів першого курсу за освітніми ступеня бакалавр та магістр! Цього року ми вітаємо на факультеті одразу дві спеціальності – «Право» та  «Психологія», і впевнені, що це чудове поєднання!

Наші першокурсники ще відпочивають на канікулах і набираються сил для першого навчального року у статусі студента. Але так хочеться вже знати про них трохи більше ніж бали ЗНО та інформація із заяви, тому вирішили поспілкуватись з деякими із них до початку навчального року і дізнатись цікаві факти про їх шлях до успіху в КЕІ.

Отже, знайомтесь з новими і  вже добре знайомими обличчями Юридичного факультету.

Ольга Попова (студентка 1-го курсу спеціальності «Право») 

«Я ще в 9 класі вирішила, що хочу вчитися одразу за декількома спеціальностями, тому що не знала ким я хочу бути, але знала, що хочу професію пов’язану із законами. Потім вирішила вступати на право, думаю, що в процесі навчання зможу більше дізнатися про правничі та інші професії і обрати майбутній професійний шлях.

Три факти про себе:

  1. Завжди говорю правду, не люблю людей, які говорять правду тільки за спиною.
  2. Хочу побачити багато країн.
  3. Полюбляю займатися спортом.»

 

Уляна Башкіна (студентка 1-го курсу спеціальності «Психологія»)

«Ще в ранньому віці, сама того не підозрюючи, я почала захоплюватися психологією. Мене завжди цікавили питання пов’язані з психічною діяльністю людини.  З 15 років я почала читати різні книги, для того що б зрозуміти, чому люди так чи інакше вчиняють. Я відразу ж поринула в усю специфіку цієї професії, і стала «психологом» для своїх друзів і близьких. Вступати на спеціальність психологія я вирішила далеко не відразу, але все таки піддалася своєму інтересу і подала документи. Сподіваюся, що навчання дасть мені ще більше пояснень і знань, адже розуміти психологію суспільства в якому ти живеш — це мати відповіді на мільйони питань якими я задаюся щодня.»

 Микита Водзянський: (студент 1-го курсу ОС «Магістр» спеціальності «Право»)

«Завершення навчання в інституті, вступні випробування на магістратуру та сам вступ переповнювали мене дуже різними та суперечливими емоціями. З одного боку я був радий, що завершую черговий етап в своєму житті та переходжу до чогось нового, що відкриває переді мною нові шляхи та перспективи. З іншого —  я хвилювався з приводу результатів «ЗНО на магістратуру» та не дуже розумів, як і що хочу робити далі.

Сам процес вступних випробувань був доволі стресовим. Кожен з абітурієнтів-бакалаврів дуже нервував та відчував себе не в своїй тарілці. Адже вставати о 4-5 годині ранку, аби кілька годин їхати до Дніпра та в стінах незнайомого закладу освіти, серед купи жорстких правил, регламенту та обмежень здавати екзамени — насправді не дуже велике задоволення.

Дуже сподіваюсь, що з часом процес вступу на магістратуру буде викликати у вступників набагато менше неприємних емоцій.

Загалом результати вступних випробувань у магістратуру зі спеціальності «Право» по країні та області недосить високі. Радію, що особисто я екзамени здав, і вже зарахований на магістратуру рідного факультету та продовжуватиму вчитися та розвиватися в сім‘ї КЕІ.»

Радіємо, що вже позаду вступні випробування і бажаємо гарного завершення відпочинку та продуктивного навчального року! 

До скорої зустрічі на ЮФ КЕІ!« Повернутися