Сагайдак Михайло Петрович: Таке коротке слово «час» але як багато за ним подій, переживань, порою і відчаю, а також перемог і сліз радості. Я  щасливий, що наші студенти, не дивлячись ні на що, зберегли світле і ні з чим не зрівняне відчуття — відчуття справжнього студентського життя!

З упевненістю можу сказати, що за тим коротким відрізком часу протягом якого ми маємо змогу насолодитись талантами наших студентів, години важких репетицій, творчого пошуку, написання сценарію і оформлення сцени. Проте гучні оплески і щасливі обличчя глядачів є найвищою нагородою учасникам.

Студентська весна – 2016 у Криворізькому економічному інституті відбулась! Дякую усім вам шановні наші студенти, за ці три щасливі дні гарного настрою, за ваші посмішки і за шалену позитивну енергію і драйв. Будьте щасливі і намагайтесь не витрачати безглуздо час, оскільки він так швидко спливає. Творчої наснаги вам, нових креативних ідей і обов’язково успішно скласти іспити і заліки!

Дацко Катерина Павлівна: Студенти нашого факультету у цьому році працювали над філософською темою: «Лови час, що спливає…»

Вважаю, що нам вдалося з позиції молодості показати цінності, які притаманні старшому поколінню і створити святковий настрій. Дуже вдячна студентам нашого факультету за старанність, відповідальність та створену атмосферу. Особливо хочеться відмітити тих, хто приймав активну участь в організації та постановці номерів хореографії: Володимира Кулішова, Вікторію Волкотруб, Валерію Безсмольну, Аліну Кабакчей, Оксану Кучму. Чудовий вокал від Хавшаби Асінгерова, Володимира Кулішова, Юлії Березуцької. Дебютували на сцені студентської весни, у якості ведучих, чудові дівчата: Тетяна Рихальська та Катерина Совенко, які створили драйвову атмосферу.

Дякую усім за старанність, терпіння, креативність, чудовий настрій! Ви – найкращі!

 

Кузьмич Аліна: Каждый год Студенческая весна является одним из самых ярких и запоминающимся событием в жизни студентов. Очень приятно наблюдать, как с каждым годом номера и уровень подготовки становится всё выше и интереснее. Будучи на концертах Криворожского экономического института, была возможность и окунуться в детство с Учетно-экономическим факультетом, внедриться в трудовые будни вместе с факультетом менеджмента и международной экономики, и попытаться словить уходящее время вместе со студентами факультета экономики предпринимательства и права. Все факультеты выступили достойно. Студенческая весна прошла, теперь можно и встречать лето, готовиться к сессии и экзаменам.

 

Волкотруб Вікторія: З упевненістю можу сказати, що ФЕПтаП — факультет контрастів. Переконатися в цьому можна було на студентській весні — 2016. Підготовка була важкою: безсонні ночі, нескінченні години репетицій, але все це було недарма. Головне, що більшості присутніх наш концерт сподобався, а це — найважливіша нагорода! Звичайно, є над чим працювати, до чого прагнути, тому вже з нетерпінням чекаємо на СВ-2017. Хочу додати, що ми дуже здружилися, стали невеличкою сім’єю) В цілому, студентська весна в інституті вийшла яскравою і веселою. Ми всі дійсно пережили три щасливі дні! Всі студенти, що приймали участь у концертах — великі молодці і всі факультети були гідні перемоги.

 

Кулішов Володимир: Все три факультета выступили очень достойно. Хорошая хореография, прекрасный вокал, сложные постановки. Каждый студент может гордиться своим факультетом!« Повернутися