Кафедра фізичного виховання була створена у 1987 році. До серпня 2004 р. її очолював кандидат педагогічних наук, доцент Березовський Анатолій Петрович. З вересня 2004 року керував роботою кафедри Суббота Юрій Вадимович, а з 2016 року виконує обов’язки завідувача кафедри кандидат соціологічних наук Батюк Алім Миколайович.

За період існування колектив кафедри неодноразово оновлювався молодими кадрами, але успіх роботи ґрунтувався на досвіді провідних фахівців з фізичного виховання та спорту: першого завідувача к.п.н. Березовського А.П., кандидатів педагогічних наук Ващенко М.М., Ковтун Л.І., старших викладачів Гринюка Р.І., Славіної В.О., Ісаєвої А.В.

Нині на кафедрі фізичного виховання працюють:

  • доцент, Батюк Алім Миколайович, Миколаївський державний педагогічний інститут у 1981 р., спортивна гімнастика, суддя міжнародної категорії з волейболу, у вузі з 1984 року.
  • старший викладач, Кайда Едуард Олександрович, Черкаський державний педагогічний інститут у 1991 р., спортивні ігри: гандбол, баскетбол, працює у вузі з 2002 року
  • викладач, Дроннікова Тетяна Анатоліївна, Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту у 1999 р., спортивна акробатика, майстер спорту зі спортивної акробатики, працює у вузі з 2001 року

Для організації і проведення занять з фізичного виховання кафедра має два сучасні спортивні зали і спортмайданчик (спортзал №1 пр. Поштовий, 51; спортзал №2, вул. Медична,16).

НАВЧАЛЬНА РОБОТА

Кафедра фізичного виховання проводить навчальну роботу у вигляді практичних занять в академічних групах всіх факультетів КЕІ. За результатами медогляду студенти розподіляються до таких навчальних секцій:

  • Фізичного виховання (основна і підготовча медична група)
  • Спортивного виховання (основна і підготовча медична група)
  • Фізичної реабілітації (підготовча спеціальна медична група та звільнені).

Студенти опановують програму з дисципліни «Фізичне виховання» протягом двох років на І і ІІ курсах, результатом навчання є диференційований залік. Студенти ІV таV курсів продовжують займатися спортивно-оздоровчою діяльністю в секціях спортивного вдосконалення.

НАУКОВО-ДОСЛІДНА ТА МЕТОДИЧНА РОБОТА.

Успіху в роботі кафедри сприяє поєднання методичної і науково-дослідної роботи. Викладачі кафедри постійно приймають участь у конференціях різного рівня.

Спорт та фізична культура – це невід’ємна складова життя інституту. До пізнього вечора працюють секції удосконалення з настільного тенісу, аеробіки, волейболу, баскетболу, шахів, легкої атлетики. Щорічно проводяться: Спартакіада серед збірних команд факультетів вузу, серед викладачів. Чудовий настрій та заряд бадьорості отримують учасники «Дня здоров’я» серед викладачів та співробітників.

Спорт на все життя – такий девіз нас єднає у братство бадьорих,
здорових, щасливих людей !


« Повернутися